Електро инженер

За компанијата: БМГ Елецтрицал Енгинееринг е приватна компанија регистрирана во 2017 година како специјализирана компанија која работи во енергетскиот сектор. Главниот фокус на претпријатието е проектирање и склопување на нисконапонски дистрибутивни ормани, моторнo командни центри како и среднонапонски постројки повеќе за компанијата »
 • Објавен пред една недела
 • BMG Electrical Engineering
 • Активен до 30.11.2021
 • Позиција: Инженер
 • Локација: Скопје

Компанијата BMG Electrical Engineering вработува Електро Инженер

потребни квалификации: 

 • Соодветно високо образование
 • Работно искуство 
 • Способност за водење на тим и тимска работа 
 • Познавање на AutoCAD
 • Познавање на EPLAN ќе се смета за предност

Нудиме:

 • Динамична работна атмосфера
 • Работа во канцеларија и на терен (трафостаници и индустриски објекти)

Сите заинтересирани може да не контактираат на следниот телефонски број: 071 344 772 или да испратат CV на  [најави се за да го видиш е-маилот]