Хигиеничарки/хигиеничари во Велес

За компанијата: GOLD Slot Club ви нуди најголем број на џек-пот добивки со најбрзо полнење. Ги содржат најновите типови апарати на Merkur, IGT, EGT, Casino Tehnology, Aristocrat, Novomatic и Apex, а во нив ќе ги најдете... повеќе за компанијата »

Потребни Квалификации

  • Одговорност  за чистење и одржување на хигиената
  • Високо ниво на точност и  педантност
  • Посветеност на работата
  • Заинтересираните кандидати потребно е да достават CV(задолжително со слика и контакт телефон)  на следната Е-маил адреса :  [најави се за да го видиш е-маилот]  (со назнака за хигиеничари/хигиеничарки во Велес) телефон за информации  078/370 488, 076/942 600, 076/615 950.

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »