Административен Асистент/ка

За компанијата: УНИТИМ ДООЕЛ Скопје е компанија која е основана во 2001 година. Нудиме целосни решенија, од проектирање до инсталација и интеграција на системи за греење и ладење, климатизација, вентилација, регулирање на влажност на воздух во простории, подно греење, топлински пумпи. повеќе за компанијата »

(преземи го огласот како PDF)

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

Внеси нов оглас

барај огласи за вработување » барај останати огласи »