Доставувач на храна

  • Објавен пред 2 недели
  • Маало
  • Активен до 22.05.2022
  • Позиција: Возач/управувач
  • Локација: Скопје

Маало Капиштец има потреба од доставувач на храна 

Сите заинтересирани нека се јават на бројот:

078 218 191 

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »