Оператор во производство

За компанијата: Со над 100 години технолошка иновација, помагаме да се направи широк спектар на производи во најбрзо проширувачките индустрии во светот.Имаме најширок избор на кондензаторски технологии во индустријата,... повеќе за компанијата »

Активни огласи од KEMET Electronics:

Quality Technician - Quality Assurance Engineer

(преземи го огласот како PDF)

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »