Инженер или техничар

  • Објавен пред 2 недели
  • Елтра
  • Активен до 03.06.2023
  • Позиција: Инженер и технолог
  • Локација: Скопје
  • Телефон: 022763838
  • Веб: eltra.com.mk

Активни огласи од Елтра:

Техничар за одржување

ИНЖЕНЕР ИЛИ ТЕХНИЧАР

Потребно е лице (ж/м) од техничка струка со високо или средно образование или економска струка, за изработка на техничка документација и административни работи.

Потребни квалификации:

  • Завршено средно или високо образование
  • Напредно познавање на компјутерски алатки: MS Office (Word, Excel )
  • Поседување возачка дозвола Б категорија

Заинтересираните лица кој ги исполнуваат горенаведените барања да испратат CV на [најави се за да го видиш е-маилот]

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »