Соработник за осигурување и технички преглед

  • Објавен пред 2 недели
  • Korab Auto Kontrol DOOEL Skopje
  • Активен до 27.09.2022
  • Позиција: Административен работник
  • Локација: Скопје
  • Телефон: 022444-607

Вработува лице на работна позиција

СОРАБОТНИК ЗА ТЕХНИЧКИ ПРЕГЛЕД И ОСИГУРУВАЊЕ.

Образование: ССС и ВСС

Вештини:

  • Комуникациски способности,
  • Tимска работа како и
  • Способност за работа под притисок.

Претходно искуство на работа со клиенти и осигурување ќе се смета за предност.

Сите заинтересирани кандидати освен на копчето АПЛИЦИРАЈ можете да го испратите и на мејлот:  [најави се за да го видиш е-маилот]

 

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »