Асистент во сектор Финансии

За компанијата: Be-Da Logistics е основана на почетокот на 2011 година како компанија специјализирана за организирање меѓународен транспорт и логистика на стоки преку копнен, железнички, воздушен и поморски сообраќај.... повеќе за компанијата »
  • Објавен пред 3 недели
  • BE-DA Logistik
  • Активен до 19.01.2022
  • Позиција: Административен работник
  • Локација: Скопје

Нашата поштенска компанија БЕ-ДА Експрес е во потрага по асистент во секторот финансии.

Критериуми:

- Минимум 2 години работно искуство

- Одговорна и организирана личност

- Чесна и лојална

- Познавање во Microsoft Excel

- Искуство во книговодствен програм Зонел

- Да познава благајничко работење

Доколку ги исполнувате условите или познавате некој што ги исполнува, испратите го вашето CV на [најави се за да го видиш е-маилот] со назнака "Асистент во сектор Финансии".

Во БЕ-ДА Експрес ќе пронајдете пријатна работна атмосфера, одлични услови и можност за напредок.

Ве очекуваме!

барај огласи за вработување » барај останати огласи »