Садомијач/ка

За компанијата: Daily е урбано место во градот каде ќе можете да го доживеете вистинскиот вкус на вашите омилени јадења и пијалаци. Рестораните Daily Food & Wine нудат едно поинакво гастрономско искуство, богато мени,... повеќе за компанијата »
  • Објавен пред 11 месеци
  • Daily Food & Wine
  • Активен до 30.08.2023
  • Позиција: Хигиеничар
  • Локација: Скопје
  • Facebook: dailyfoodwine

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

Внеси нов оглас

барај огласи за вработување » барај останати огласи »