Шанкери/шанкерки

За компанијата: GOLD Slot Club ви нуди најголем број на џек-пот добивки со најбрзо полнење. Ги содржат најновите типови апарати на Merkur, IGT, EGT, Casino Tehnology, Aristocrat, Novomatic и Apex, а во нив ќе ги најдете... повеќе за компанијата »
  • Објавен пред една недела
  • Клуб Слот 77
  • Активен до 23.10.2021
  • Позиција: Келнер/угостител/туризам
  • Локација: Битола

Активни огласи од Клуб Слот 77:

Келнери/келнерки

Потребни Квалификации:

  • Подготовка и прием на нарачки
  • Подготовка на кафе, топли напивки и  пијалаци
  • Одговорен за функционалноста на шанкот
  • Заинтересираните кандидати потребно е да достават CV на следната Е-маил адреса :  [најави се за да го видиш е-маилот]  (со назнака за шанкер/шанкерка)