Доработка на материјали во печатница

  • Објавен пред 2 недели
  • Графика Плус
  • Активен до 24.09.2021
  • Позиција: Општ работник/магационер
  • Локација: Скопје

Поради зголемениот обем на работа ГРАФИКА ПЛУС ВРАБОТУВА!!!

Отворени се нови работни места на позиција - доработка на материјали во печатница.

Потребни се машки лица  со и без работно искуство за доработка на материјали,за лепење на церади во печатница.

Работно време од 8 - 16ч.Плата по договор.

За сите дополнителни информации Ве молиме контактирајте не на [најави се за да го видиш е-маилот] или на 075/316-879 075/427-600