Административен работник во сметководство

  • Објавен пред 9 месеци
  • ЛОГИСТИК Скопје
  • Активен до 01.04.2023
  • Позиција: Административен работник
  • Локација: Скопје

Сметководствено биро ЛОГИСТИК Скопје има потреба  од административен работник-помошник во сметководство.

Потребни квалификации:

  • Познавање на работа со компјутери и познавање на Word и Excel
  • Потребно е познавање на сметководствено финансиски документи
  • Работно искуство во сметководство не е задолжително
  • Работно време од 08:30 до 16:30 часот

Вашето CV испратете го на [најави се за да го видиш е-маилот]         тел. 075 218 343

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »