Доставувач на роба - шофер

 • Објавен пред 2 недели
 • Копринт ДООЕЛ
 • Активен до 24.09.2022
 • Позиција: Возач/Управувач
 • Локација: Скопје

Копринт ДООЕЛ има потреба од возач на комбе - доставувач на роба.

Потребни квалификации:

 • Средна стручна спрема
 • Претходно работно искуство на истата позиција
 • Возачка дозвола C - категорија

Личен профил:

 • Одговорна и организирана личност 
 • Лојалност и професионален пристап кон работата
 • Иницијативност, посветеност и амбициозност
 • Колегијалност и работа во тим

Нудиме:

 • Постојана поддршка и помош од вработените во Копринт во периодот потребен за адаптација
 • Одлична работна атмосфера
 • Можност за учење и стекнување нови вештини
 • Редовна Плата

Сите заинтересирани кандидати своите професионални биографии може да ги испратат на [најави се за да го видиш е-маилот] или да не контактираат на 070383347.

 

Веб страна: http://koprint.com.mk/

 

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »