Магационер

За компанијата: Пневматикот е основата на сигурноста и комфорот на секое возило. Затоа и неговиот правилен избор и одржување се од големо значење. Токму тоа е основната определба на МОТОЦЕНТАР уште од основањето во февруари... повеќе за компанијата »

Вработуваме МАГАЦИОНЕР

  • Со или без работно искуство за сервисните центри во Скопје.

Плата загарантирана.

Сите заинтересирани можат да испратат СV на email: 

[најави се за да го видиш е-маилот]

или да се јават на 070/230-947

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »