Продавач/ка - Техничко лице

За компанијата: Традиција на доверба. 30 години визионери во угостителскиот бизнис во Македонија. Водени од 30-годишна традиција и искуство, креираме нова визија за угостителството во Македонија. повеќе за компанијата »
  • Објавен пред 9 месеци
  • Рагуза Груп
  • Активен до 07.09.2023
  • Позиција: Персонал во продавница/Касиер
  • Локација: Скопје
  • Веб: ragusa360.com
  • Facebook: ragusa360
  • Instagram: ragusa360

Бидете и Вие дел од нашиот успешен тим!

Со цел проширување на тимот Рагуза Груп распишува оглас за нов продажен салон за градежни материјали МАМУТ - Лисиче за следната работна позициja:

  • ПРОДАВАЧ/КА.
  • ТЕХНИЧКО ЛИЦЕ

Испратете го вашето CV на [најави се за да го видиш е-маилот]  или побарајте не на 078/388-268

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »