Продавач/ка

  • Објавен пред 3 недели
  • Палма ИН ЕС ДОЕЛ
  • Активен до 21.11.2023
  • Позиција: Персонал во продавница/Касиер
  • Локација: Скопје
  • Facebook: pallmaines

Бурекџилница Палма има потреба од Продавачка .

За подетални информации јавете се на 072/688-336

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »