Келнер/ка - Шанкер/ка

За компанијата: FAME'S бистро- место за уникатно гурмански искуство, вкусна храна и исклучителна услуга. повеќе за компанијата »
 • Објавен пред 5 месеци
 • FAMES lounge & coffee bar
 • Активен до 13.07.2023
 • Позиција: Келнер/Шанкер/Хотелиер
 • Локација: Скопје
 • Facebook: famesbistro

Компанијата Лизило Доо има потреба од келнер/шанкер 

Потребни квалификации:

 • Претходно работно искуство ке се смета за предност
 • Пожелно е работно искуство во подготовка и послужување на пијалоци и храна

Личен профил:

 • Комуникативна, одговорна и лојална личност
 • Љубезност и  педантност
 • Самоиницијативност и посветеност на работат

Што ние нудиме:пријатна атмосфера за работа,редовни месечни примања со покриени сите трошоци за вработување.

Напомена:да се пријават само сериозни кандидати кои што имаат желба за работа во динамична средина и што можат да бидат пријавени како редовно вработени со постојани месечни примања.

Вашата биографија испратете ја на  [најави се за да го видиш е-маилот]

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »