Машински инженер/техничар

 • Објавен пред 4 недели
 • Соникс ДООЕЛ
 • Активен до 19.01.2022
 • Позиција: Електро/машински техничар
 • Локација: Скопје

Активни огласи од Соникс ДООЕЛ:

Електро инженер/техничар

(преземи го огласот во Word)

Опис на позицијата:

 • Продажба и промовирање на производите кои Соникс ги застапува
 • Техничка и комерцијална поддршка за нашите партнери
 • Активно барање на нови проекти
 • Сервис на производи

Образование и искуство:

 • Универзитетско Образование Дипломиран Инженер
 • Работноискуство ќе се смета за предност
 • Работа во MSOffice

Што нудиме?

 • Исклучително позитивна работна атмосфера
 • Можност за кариерно напредување
 • Интернационално искуство
 • Комплетна обука на производите
 • Почетна плата 30.000 ден.

Вашата кратка биографија испратете ни ја на [најави се за да го видиш е-маилот]

барај огласи за вработување » барај останати огласи »