Деловен Асистент

 • Објавен пред 2 недели
 • PinPoint Sys
 • Активен до 24.09.2022
 • Позиција: Административен работник
 • Локација: Скопје
 • Веб: www.pinpointsys.tech

Работна позиција: ДЕЛОВЕН АСИСТЕНТ

Потребни квалификации:

 • ССС/ВСС
 • Не е потребно работно искуство (може и студент)
 • Познавање на англиски јазик
 • Познавање и работа на компјутер (Microsoft Office)
 • Предност ќе имаат кандидатите со возачка дозвола Б категорија

Личен профил:

 • Одлични комуникациски вештини
 • Вредна и енергична личност
 • Самоиницијативност и посветеност на работата

Сите заинтересирани кандидати кои ги исполнуваат наведените услови потребно е да достават CV на [најави се за да го видиш е-маилот] .

 

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »