Туристички работник

Т.А Магелан има потреба од туристички работник

Потребни квалификации:

  • работно искуство во туристичка агенција
  • работа на Амадеус платформата
  • работа на МЦС платформата
  • познавање на англиски јазик

Вашето CV испратете го на: [најави се за да го видиш е-маилот]

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »