Келнер/ка - 1.200 ден. дневница

За компанијата: Revija Bar & Food е место каде можете подеднакво да уживате во добрата и вкусна храна како и самиот амбиент со добра музика. повеќе за компанијата »
  • Објавен пред една недела
  • СУСЛИНА ТИМ ДООЕЛ
  • Активен до 31.05.2023
  • Позиција: Келнер/Шанкер/Хотелиер
  • Локација: Скопје
  • Facebook: revijabarfood

Revija Bar & Food го проширува тимот и во моментот има потреба од:

  • Келнер/ка

​Испратете го вашето CV преку копчето АПЛИЦИРАЈ. 

Сите заинтересирани кандидати може да не контактираат и на тел: 078 410 413 

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »