Сметководител/ка

Плата од 27.500 ден. до 45.000 ден.

  • Објавен пред една недела
  • БОРГЕЛ
  • Активен до 24.05.2024
  • Позиција: Економист/Сметководител/Ревизор
  • Локација: Скопје
  • Веб: borgel.com.mk

(преземи го огласот како PDF)

 

Испратете го вашето CV преку копчето АПЛИЦИРАЈ или на насочениот број во приложениот документ

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »