Тапетар

За компанијата: ФАБРИКАТА ФЕЈДОМ во Скопје е се уште организирана како експериментална производствена лента, со 100 вработени и простор од 4,000 квадратни метри, а која произведува околу 6,000 софи годишно. повеќе за компанијата »

(преземи го огласот во Word)

Фејдом Фурнитуре Доо е фабрика за производство на тапациран мебел која постои 17 год со

95 % за извоз.

Се бараат работници  (тапетари) со работно искуство во одд за тапацирање

  • Обезбеден превоз и топол оброк
  • Работно време од понеделник до петок од 07-15h

Вшето CV испратете го на e-mail [најави се за да го видиш е-маилот] или јавете се на тел. 02 2 610 800 или 076315883

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »