Продажен асистент во Coslove центар

  • Објавен пред еден месец
  • Бебе Хоум Виб
  • Активен до 04.04.2024
  • Позиција: Персонал во продавница/Касиер
  • Локација: Скопје
  • Веб: coslovemetics.mk

Активни огласи од Бебе Хоум Виб:

Продажен персонал во Skopje City Mall

Coslovemetics ВРАБОТУВА по повод отворањето на нашиот нов COSLOVE специјализиран продажен салон во срцето на Скопје💗⁣

Бараме насмеани и вредни девојки/момци кои обожаваат козметика, имаат познавање од неа и сакаат да работат кај нас!☺️⁣

Ние ветуваме одлични услови за работа, одлична работна атмосфера и супер плата.✔️⁣

Доколку се пронаоѓате и воедно имате познавање од работа со компјутер испратете го вашето CV на [најави се за да го видиш е-маилот] до 24.03.2024⁣

На овој начин ви најавуваме ново козметичко место какво досега не сте виделе и искусиле, ниту пак постои кај нас!🥹🙏🏻💗⁣

Ве очекуваме!💫⁣

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »