Web Researcher / Data analyst

За компанијата: Delivering an end product that is easy and friendly to use. повеќе за компанијата »

Активни огласи од ИНТЕРАКТИВЕ СОЛУТИОНС ДООЕЛ Охрид:

Web Designer - remote - Обезбедување / лице за мониторинг

Interactive solutions има потреба од 2 лица за следната работна позиција:
Web Researcher / Data analyst

Потребни квалификации

  • Познавање на Англиски јазик
  • Напредно познавање на работа на компјутер
  • Конфиденцијалност
  • Завршен факултет за информатичка технологија се смета за предност
  • Искуство како web researcher, data analyst се смета за предност

За возврат нудиме одлични услови за работа, компетитивна плата, можност за напредување, вклучен пакет на бенефиции...

Испратете го Вашето CV на Англиски јазик на [најави се за да го видиш е-маилот]

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

Внеси нов оглас

барај огласи за вработување » барај останати огласи »