Се продава клуб масичка и ТВ комода

6.000 MKD

цената е фиксна

Карактеристики


Објавено воДом и семејство - Мебел/инвертар и уредување
Цена6.000 MKD
цената е фиксна
ЛокацијаСкопје - Аеродром
Тип Мебел за ТВ/стерео/компјутер

Опис на огласот


Се продава клуб масичка со 2 фиоки и комода за ТВ со 3 фиоки и еден дел со полици и вратичка. Во одлична состојба купени пред 3 години. Двете се изработени од медијапан.

 

Димензии на клуб масичка

Должина 95цм

Ширина 60 цм

Висина 45 цм

 

Димензии на комода за ТВ

Должина 150 цм

Ширина 35 цм

Висина 45 цм

барај огласи за вработување » барај останати огласи »